Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія
http://bilbilznz1.odessaedu.net


Педагогічний колектив

№ п/п

Прізвище, ім’я   та  по  батькові

посада

 

1.     

Авраменко  Катерина  Володимирівна

вчитель   біології

2.     

Авраменко   Тетяна  Сергіївна

вчитель  географії

3.     

Маренченко Марина Сергіївна

педагог-організатор

4.     

Бабкова       Євгенія  Миколаївна

вчитель  укр.мови та літ

5.     

Балагура    Марія  Олегівна

вчитель  укр.мови та літ

6.     

Белокопитова  Галина  Іванівна

вчитель математики

7.     

Майко Руслана Сергіївна

вчитель  інформатики

8.     

Величко Микола Олександрович

МВН, вчитель

9.     

Візнюк Тетяна Григорівна

вчитель  математики

10.   

Воронюк Антоніна Василівна

заступник  директора, вчит. зар.літ.

11.   

Воробйова  Алла  Іванівна

вчитель  інформатики

12.   

Горюхіна Валентина Сільвестрівна

вчитель  математики

13.   

Гудименко   Надія   Миколаївна

вчитель  укр.мови, літ.

14.   

Гусаченко  Зінаїда Іллівна

вчитель англ..мови

15.   

Гроссу  Любов Михайлівна

вчитель  почат. класів

16.   

Довженко Тетяна Петрівна

заступник  директора,  вчит. хімії

17.   

Дєгтярьов   Микола  Миколайович

вчитель  трудового  навчання

18.   

Доліщинська Людмила Миколаївна

вчитель  початкових  класів

19.   

Земськова Людмила Іванівна

вчитель  фізики

20.   

Калмик Володимир Іванович

вчитель  фізичного  виховання

21.   

Калмик Людмила Петрівна

вчитель  початкових класів

22.   

Касьяненко   Вікторія   Сергіївна

вчитель поч.. класівч

23.   

Касьяненко Надія Миколаївна

вчитель  труд.навч.

24.   

Кирнична Валентина Яківна

вчитель  іноз. мови

25.   

Кислюк Світлана Іванівна

вчитель  почат.класів

26.   

Купрацевич   Артем  Валерійович

вчитель   Захист Вітчизни

27.   

Крівцова Людмила Федорівна

вчитель  почат. класів

28.   

Кузьміна  Світлана   Федорівна

вчитель  почат.класів

29.   

Кузнецова   Ольга  Вікторівна

вчитель англ..мови

30.   

 

вчитель  почат. класів

31.   

Майко Лариса Іванівна

вчитель  почат.класів

32.   

Каушан     Катерина  Миколаївна

вчитель поч. класів

33.   

Мудриченко  Генадій  Іванович

вчитель  фіз.виховання

34.   

Неплій    Любов Андріївна

вчитель  укр. мови,літ.

35.   

Носов     Валентин Андрійович

вчитель іноз.мова

36.   

Паненко   Надія   Іванівна

заст.. дир.  вчит.матем.

37.   

Панта    Ольга    Петрівна

вчитель  історії

38.   

Підмазко Анна Іванівна

вчитель  поч. класів

39.   

Родідял  Ніла   Борисівна

вчитель  поч. класів

40.   

Олексюк    Катерина  Петрівна

вчитель   світової літ.

41.   

Самородська Ірина Миколаївна

вчитель  математики

42.   

 

вчитель  зар. літ -ри

43.   

Стріленко    Ганна   Анатоліївна

вчитель укр. мови та літ-ри

44.   

Сирова Наталя Михайлівна

вчитель  зар. літ-ри

45.   

Сіроштан Наталія Василівна

вчитель  фіз. вихов.

46.   

Сіроштан   Сергій   Анатолійович

вчитель  фіз. вихов.

47.   

Соколовська Олена Олександрівна

практ. психолог

48.   

Сурженко Світлана Вікторівна

зав. бібліотекою

49.   

Турбіна Тетяна Миколаївна

директор,   вчитель  хімії

50.   

Тягіна Тетяна Федорівна

вчитель  поч.класів

51.   

Караваєва Вікторія Романівна

соціальний педагог

52.   

Чмих Олена Петрівна

вчитель  фізики

53.   

Щуренко Інна Миколаївна

вчитель  математики

54.   

Усачова   Катерина  Миколаївна

вчитель  географії

 

 

 

 

 

 

№ п/п

Прізвище, ім’я   та по  батькові

посада

 

1

Атаманюк     Тетяна  Іванівна

прибиральниця

2

Бєлоусов     Володимир  Юрійович

сторож

3

Белецька      Наталя   Дмитрівна

прибиральниця

4

Іванова        Любов     Іванівна

прибиральниця

5

Касьяненко  Світлана  Валеріївна

прибиральниця

6

Кузнецов     Володимир  Іванович

сторож

7

Біленко Валерій Іванович

заступник дир. по господарській частині

8

Лимар         Ольга    Петрівна

прибиральниця

9

Кузнецова   Людмила  Володимирівна

прибиральниця

10

Підмазко    Галина  Леонідівна

секретар-друкарка

11

Сурженко   Надія   Сергіївна

прибиральниця

12

Приймак      Ганна  Григорівна

прибиральниця

13

Паламарчук   Людмила  Петрівна

прибиральниця

14

Чорна            Зінаїда    Борисівна

двірник

15

Кікорош        Ігор   Теодорович

сторож

16

Халимоник    Максим  Олександрович

Робітник   по обслугов. шк. приміщ.